Bez kategorii

Szczęśliwego Nowego 2020 Roku

30 grudnia 2019

Znowu mija rok i powtórzę za Czerwonymi Gitarami:

To był rok, dobry rok,
Z żalem dziś żegnam go,
Miejsce da nowym dniom,
Stary rok, dobry rok.

Często u schyłku kolejnego roku zadajemy sobie to pytanie; Czy ten rok był dobry dla nas? Z niepokojem, ale też z nadzieją zaglądamy nieśmiało, co przyniesie nam ten Nowy Rok. Jakie mamy oczekiwania wobec niego?

Ten mijający 2019 rok był dla mnie łaskawy. Nasza rodzina powiększyła się, dołączył do nas mały Ignaś, który kiedy się uśmiecha, to tak jakby nagle słońce rozjaśniło pochmurny dzień. A ja otworzyłam nowy rozdział, zaczęłam pisać tego bloga. Na początku zupełnie nie wiedziałam, jak to wyjdzie, czy ktoś będzie chciał czytać, to co napiszę, czy filmy wzbudzą zainteresowanie. Piszę i mówię o tym, co sama robię; o ziołach, które uprawiam, o kosmetykach naturalnych, które robię, o ogrodzie, o kwiatach, o kuchni. Samo życie, życie na emeryturze. Bo życie na emeryturze nie musi być nudne, jeżeli da mu się szanse. Ale okazało się, że moje obawy były niepotrzebne. Dziękuję Wam za to, że jesteście, że czytacie mojego bloga, nawet jeżeli tylko czasami pobieżnie. Dziękuję za komentarze, za miłe słowa. To dla mnie bardzo ważne.

nasza choinka

Życzę Wam Dobrego 2020 Roku, życzę Wam, abyście nie przestawali marzyć, abyście mieli dużo marzeń do spełnienia i abyście pomagali tym marzeniom się spełniać. Wiem, to wymaga od nas pewnych kroków, ale jak zrobimy te pierwsze kroki, to potem już idzie, naprawdę.

Ja jeszcze 2-3 lata zupełnie nie myślałam o tworzeniu swoich kosmetyków. A teraz proszę 🙂 przygotowałam prezenty pod choinkę sama, zestawy kosmetyków naturalnych; kremy, maści, balsamy, hydrolaty, olejki i perfumy. Duża przyjemność i satysfakcja.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2020 Roku, dużo zdrowia, szczęścia, radości, miłości, pięknych przeżyć i odwagi na nowe otwarcie 🙂

Only registered users can comment.

  1. Maryla, dziękujemy za życzenia. Tobie gratulujemy tego, że masz tyle wiary we własne siły i tyle konsekwencji, że osiągnęłaś cel z własną marką. To wielka rzecz. Dlatego życzę Ci wraz z rodzinką, aby zawsze wszystko dobrze szło i aby Twoja działaność rozkwiła coraz więcej. I zdrowia jak najlepszego, aby żadne przeszkody nie stanęły na tej dodze.

    1. Ela, dziękuję bardzo. Myślę, że jak Ty przejdziesz na zasłużona emeryturę, to też coś fajnego dla siebie wymyślisz 🙂 szczególnie, że masz duże możliwości. Uściski dla całej rodziny.

  2. Pozdrawiam serdecznie i życzę Dobrego Nowego Roku 2020….a tak przy okazji to będzie jakieś 45 lat gdy się poznaliśmy 🎂⚘🥂🙂

  3. Marylko serdecznie Ci dziękuję za życzenia noworoczne i cenne porady.
    Życzę Wszystkiego co DOBRE I PIĘKNE W Nowym 2020 ROKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *